Co warto wiedzieć na temat myjni bezdotykowych

dnie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Duże znaczenie dla wielu z nas ma nie tylko funkcjonalność, ale również wygląd samochodu. Podstawową kwestią jest oczywiście jego czystość. Oczywiście, dzisiaj nie powinno się mieć w za

Co warto wiedzieć na temat myjni bezdotykowych

Jak funkcjonują profesjonalne myjnie samochodowe?

Popularność samochodów jest całkowicie zrozumiała. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że pozwalają nam swobodnie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Duże znaczenie dla wielu z nas ma nie tylko funkcjonalność, ale również wygląd samochodu. Podstawową kwestią jest oczywiście jego czystość. Oczywiście, dzisiaj nie powinno się mieć w zasadzie jakichkolwiek problemów z utrzymaniem pojazdu w czystości, ponieważ można zdecydować się na skorzystanie z pomocy profesjonalnych myjni samochodowych, zarówno bezdotykowych, jak i dotykowych, w zależności od własnych oczekiwań. Takie myjnie są niezwykle popularne, ponieważ pozwalają na szybkie wyczyszczenie karoserii. Dodatkowo, wiele myjni oferuje też sprzątanie wnętrza auta.


Auto_detailing Detailing wnętrza i kilka faktów z Wikipedii

Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Główne procesy dokonywane w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich, podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Nacisk kładziony jest na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie stanu fabrycznego.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Auto_detailing


Na przestrzeni lat technologia ta stawała

Sucha para (para przegrzana), to taka, która ma temperaturę wyższą niż temperatura wrzenia cieczy przy danym ciśnieniu. Od niedawna wykorzystywana jako technologia czyszczenia i dezynfekcji, zarówno w domu oraz przemysłowo.

Czyszczenie parą znane jest od ponad 150 lat, ale przez większość czasu wykorzystywane było tylko w przemyśle ciężkim, metalurgicznym i paliwowym do czyszczenia grubych warstw tłustych osadów. Początki użytkowych urządzeń parowych to rok 1934 i projekt firmy Jenny. Na przestrzeni lat technologia ta stawała się coraz bardziej popularna, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. W Europie pozostaje niedoceniona, na co wpływ ma marketing firm chemicznych budujący przekonanie, że do zachowania czystości potrzebne są środki czyszczącepotrzebny przypis.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą



© 2019 http://biznesowe.waw.pl/